לוגו TOV

זירת התרבות האיכותית של ישראל

צרו עכשיו חשבון ללא עלות:

ToV בגדול, ליהנות מהכל

כולנו מחפשים תוכן טוב לנו, ולכל משפחה שלנו. וכשהעולם מוצף בתכנים שונים שאין לנו שליטה עליהם, אנחנו רוצים להיות שקטים שהילדים שלנו, וגם אנחנו, נוכל לצפות בתכנים איכותיים מבלי לאבד את הערכים. Tov מחוללת מהפכה בעולם התרבות והפנאי – מעכשיו, תוכלו להנות מעולם שלם של תוכן לכל המשפחה: סרטים, סדרות, מופעים, חוגים, הפקות מקור ותוכניות – ולהיות בטוחים שהוא מתאים לכם בדיוק.

תהיו בטוחים

שתהנו מכל הטוב שיש

מופעים והצגות

סדנאות וחוגים

הפקות מקוריות

מתחילים ליהנות מכל הטוב - צרו חשבון ללא עלות:

הדברים החדשים ב-ToV

סרטים שבאים ב-ToV

לצפות בסרט טוב? מהיום זה אפשרי, ללא הגבלה. ToV מאפשרת לכם צפייה במאגר ענק של סרטים, סדרות, דוקו, סרטי נוער וילדים – באיכות הגבוהה ביותר, ומבלי להתפשר על הערכים שלכם. מאות שעות תוכן איכותי, לצפייה בכל מקום ובכל זמן.
מומחי התוכן של ToV בחרו עבורכם את מיטב הסדרות והסרטים מכל הזמנים. הודות לשיטת הסינון הייחודית שלנו, תוכלו ליהנות מצפייה זוגית או משפחתית – בלי לחשוש מסצנות מביכות או פוגעניות.

ToV מופעים

בשיתוף 'הגולה'

לראשונה בישראל -ToV גאה להביא עד אליכם את מיטב אירועי התרבות והפנאי לצפייה ישירה ובשידורים חיים. מופעים, הצגות, מחזות, מערכונים, סטנדאפ, מופעי יחיד, ועוד.

חוגים בקטע ToV

ללמוד גיטרה? להתמחות בבישול סיני? מעכשיו, תוכלו להעשיר את תחומי העניין שלכם באמצעות עשרות חוגים והדרכות מקצועיות. בנוסף, הכנסנו מגוון חוגים לילדים בתחומים שמעניינים אותם: ציור, קומיקס, נגינה, ועוד – בזמן ובמקום שנח להם.

הפקות מקור ב-ToV

ToV מעודדת יצירה מקומית ומפיקה תכנים מקוריים המתאימים למשפחה שלך. הפקות המקור של ToV כבר יצרו תהודה ציבורית, בין השאר בסדרת "הדבר הטוב הבא", ועוד.

שידורים חיים ב-ToV

הודות לתשתית הטכנולוגית שלה, ToV מאפשר שידורים של אירועי ענק ומופעים פרונטליים בשידור חי, לכלל המנויים, וללא תוספת תשלום. באמצעות ToV תוכלו לקחת חלק מהבית במופעי ענק, אירועים תרבות מרכזיים, כנסים חשובים ועוד.

לוגו TOV

רוצים להתחיל לצפות?

הזינו את כתובת האימייל שלכם כדי ליצור מינוי בחינם:

אלפי סרטים וסדרות נקיים

הופעות ואירועים מיוחדים

חוגים לילדים, הדרכות והעשרות

תוכניות מקור איכותיות ומרתקות

שאלות שאולי רציתם לשאול

המנוי החינמי כולל גישה לספריית סרטים מומלצים.

מנוי הפרימיום כולל גישה לכל ספריית התכנים שלנו וגם גישה לשידורים החיים. לצד הסרטים והסדרות שמתעדכנים כל הזמן, בפעם הראשונה תהיה לכם גישה גם להופעות בשידור חי ובצפייה חוזרת, חוגים, הרצאות ועוד.

לא, אין התחייבות בהצטרפות לTOV. המנוי הוא חודשי, וניתן לבטלו בכל חודש, ללא דמי ביטול וללא קנסות.

יצרנו מודל סינון מתקדם בו תוכלו לקבוע את הרמה המתאימה לכם. האם לסנן עבורכם, לקבל התראה או להמשיך כרגיל. את ההגדרות האלו תוכל לשנות בכל עת דרך המערכת המתקדמת שלנו.

מה זאת אומרת? מכל מכשיר ומכל מקום! טוב הולך איתכם בטלפון, בטבלאט במחשב, ובקרוב גם בטלוויזיה החכמה. כדי לקבל מקסימום של חווית צפייה נעימה

כולם

כבר יודעים:

5/5

"ToV מזמינה את הצופים להצטרף לעולם תוכן שפוי, משפחתי, חניכוי ומזמין. רווח של זמן מסך איכותי, חינוכי, נקי ועם ערך מוסף, אולי אפילו ההורים יוכלו לשבת ולצפות יחד עם הילדים"

לוגו אתר כיפה
4.5/5

"ToV עושה סוף לתכנים אסורים, אלימות והחפצת נשים ומאפשר לנו שוב ליהנות מקולנוע איכותי ומהנה, מבלי לפגוע בערכים החשובים לנו"

3.8/5

"שירות סטרימינג חדש בישראל: ToV עם פיצ'ר ייחודי המסנן ומתאים את התכנים לפי דרישת המשתמש"

לוגו TOV

פנו אלינו

הפקת דף הנחיתה:

שיטת הסינון של TOV - כך זה עובד:

כל תוכן שעולה לשרת הסטרימינג שלנו עובר בדיקה קפדנית, ורק לאחר מכן הוא עולה וזמין לצפייה לפי רמות הסינון השונות.